Digjet banesa gjatë natës, humb jetën i moshuaridigjet_banesa

Një i moshuar ka humbur jetën gjatë natës në Tiranë në një banesë në rrugën “Niko Avrami”. Burri me iniciale I.Z. ishte 94 vjeç dhe duket se ka tentuar të ngrohej duke djegur kartonë. Flakët që kanë dalë jashtë kontrollit dhe pamundësia fizike kanë bërë që ai të humbë jetën.

Policia ka nisur hetimet dhe paraprakisht tha se I.Z. ishte asfiksuar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident me vdekje në Lushnje, humb jetën një i ri. Ja emri

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku...
Read More