Digjet banesa gjatë natës, humb jetën i moshuari

digjet_banesa

Një i moshuar ka humbur jetën gjatë natës në Tiranë në një banesë në rrugën “Niko Avrami”. Burri me iniciale I.Z. ishte 94 vjeç dhe duket se ka tentuar të ngrohej duke djegur kartonë. Flakët që kanë dalë jashtë kontrollit dhe pamundësia fizike kanë bërë që ai të humbë jetën.

Policia ka nisur hetimet dhe paraprakisht tha se I.Z. ishte asfiksuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Plasin arrestimet në Tiranë, brenda natës 6 persona vihen në pranga vetëm nga rrugorët

Vetëm brenda natës policia e kryeqytetit ka vendosur gjashtë persona në pranga....
Read More