Digjet qendra shëndetësore, pasi e inauguroi RamaËshtë përfshirë nga flakët qendra shëndetësore në Laprakë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga zjarri apo jo.

Vetëm pak ditë më parë këtë qendër shëndetësore e inauguroi vetë Edi Rama me një ceremoni të madhe.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë ndodh nëse Koreja e Veriut hedh bombë bërthamore në Paqësor?

Koreja e Veriut mund të jetë duke planifikuar shpërthimet më të mëdha...
Read More