Digjet qendra shëndetësore, pasi e inauguroi Rama


Është përfshirë nga flakët qendra shëndetësore në Laprakë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga zjarri apo jo.

Vetëm pak ditë më parë këtë qendër shëndetësore e inauguroi vetë Edi Rama me një ceremoni të madhe.

Shkruar Nga
More from Revista User

Atentati në mes të Vlorës, pamje nga vendi i krimit

Një atentat me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Persona...
Read More