Dilara bëhet nënë për herë të parëAktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë për herë të parë.

1-1

Picture 1 of 2

39-vjeçarja ka sjellë në jetë një vajzë, pagëzuar me emrin Biricik me bashkëshortin Ertan Saban.

Vajza e tyre erdhi në botë të premten. Dy aktorët janë martuar më 4 korrik të 2016.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bilanci i përmbytjeve, EC: Mbi 3000 banesa dhe rreth 8000 ha nën ujë

Shqipëria ka katër ditë që është nën ”mbretërinë e ujit”. Përmbytjet nga...
Read More