Dilara bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e famshme turke Ebru Ozkan, e njohur në Shqipëri si Dilara në filmin turk ‘Fate të Kryqëzuara’ është bërë nënë për herë të parë.

1-1

Picture 1 of 2

39-vjeçarja ka sjellë në jetë një vajzë, pagëzuar me emrin Biricik me bashkëshortin Ertan Saban.

Vajza e tyre erdhi në botë të premten. Dy aktorët janë martuar më 4 korrik të 2016.

Shkruar Nga
More from Revista User

Edhe Jordania e Kuvajti rikthejnë laptopët në bord

Linjat ajrore të Kuvajtit dhe Jordanisë do të lejojnë sërish pasagjerët të...
Read More