Dilema e Armina Mevlanit…

 

Bukuroshja Armina Mevlani është aktive në postimet e saj në rrjetet sociale.

Si modele dhe blogere që është, ajo kujdeset të hedhë gjithmonë foto të kuruara.

Së fundmi ajo duket se ndodhet në dilemë për flokët e saj edhe këtë fakt ajo e ka shprehur në rrejtin social Instastory.

Duket se Armina nuk di të zgjedhë midis flokëve të drejta apo kacurrelave.

“Dilema ime e përherëshme. Flokë kacurrela po apo jo?”, shkruan ajo.

Duket se për këtë fakt ajo ka hapur edhe një sontazh me fansat e saj.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Nga Hungari-Kore 9-0, ja dhjetë fitoret më të thella në historinë e Botërorëve

Ndërsa ne afrohemi gjithnjë e më afër fazës finale të Botërorit të...
Read More