Disa mënyra për të tmerruar njerëzit për Halloween

Festa e Halloween njihet si festa e frikshme që festohet çdo vit në fund të muajit tetor.

Halloween 1

Picture 1 of 66

Shumë persona preferojnë ta festojnë këtë ditë dhe zgjedhin metoda të ndryshme për tu grimuar.

Grimi bëhet në mënyra të ndryshme për të tmerruar njerëzit dhe zakonisht festohet në ambiente të hapura. Nuk dihen akoma organizimet që do bëhen në Shqipëri por përgatitjet kanë filluar. Për disa ide shikoni fotografitë më sipër.

Shkruar Nga
More from Revista User

Japonia e gatshme për fluks refugjatësh në rast të krizës në Gadishullin Korean

Kryeministri i Japonisë Shinzo Abe deklaroi se qeveria e tij ka hartuar...
Read More