Disa pamje magjepsëse në Norvegji

Nëse jeni një njeri që adhuroni udhëtimet dhe vendet e vecanta , larg nga zhurmat e qytetit Norvegjia është një vend ideal.

Norvegji 1

Picture 1 of 9

Temperaturat e ftohta, pyjet e shumta dhe klima e egër veriore janë ndër gjërat që e karakterizojnë këtë shtet kaq të popullarizuar.

Jehonat e historisë së pasur të këtij shteti janë të përhapura përgjatë tërë territorit, por atraksioni kryesor i Norvegjisë mbetet natyra.

Sidoqoftë, nëse vendosni të shkoni në Norvegji, rekomandohet t’i vizitoni bukuritë natyrore të këtij shteti të cilat vijnë në galerinë e mësipërme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Drogë e pistoleta false në shtëpi, dënohet me 4 vjet e 6 muaj burg shqiptari, 3 vjet për italianin

Në janar ishin arrestuar nga karabinierët pasi ishin kapur në një apartament...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.