Ditëlindje princeshash, brenda festës së dy vjetorit të Ameli

Ky 2 vjetor do të jetë i pahharruar për vogëlushen e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit.

5-1

Picture 1 of 5

Ameli ka marrëdhuratën më të çmuar nga prindërit e saj. Dje çifti ka publikuar këngën ‘Dhurata’ të dedikuar për Ameli.

Pjesë e klipit ishte dhe Ameli, e cila në fund të këngës e këndonte vet refrenin.

Por ditëlindja nuk mbaron me kaq. Ata i kanë organizuar vajzës së tyre një festë princesazh

Në një ambjent të mbizotëruar nga ngjyra rozë, Ameli festoi së bashku me prindërit dhe mikeshat e vogla 2-vjetorin e saj të paharrueshëm.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë mund t’i ndodhë Rusisë nëse nuk tërhiqet nga Siria?

Figurat kryesore të ushtrisë Siriane dhe Ruse mund të jenë shënjestër e...
Read More