Diva RITA kaq e thjeshtë në përditshmëri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora po na bënë shumë krenar me paraqitjet e saj në të gjithë botën.

6-1

Picture 1 of 5

Së fundi, 27 vjecarja është parë shumë e thjeshtë në LAX aeroport në Los Angelos.

Me një bluzë të thjeshtë, frenerke dhe atlete ajo dukej shumë e bukur ne formë.

Kurse përveç që në skenë është divë ajo është shumë e aftë dhe e thjeshtë me të gjithë njerëzit e tjerë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bashkëshorti i 12-vjeçares shtatzënë, u përpoq ta prezantonte atë si një 20 vjeçare

Një 12 vjeçare është çuar në martenitet nga bashkëshorti i saj pasi...
Read More