Djali i George Soros në Jug të Shqipërisë me Ramën… dhe një dedikim për kryeministrinDjali i miliarderit George Soros, Alex Soros, ka vizituar bregdetin shqiptar të jugut. Aleksandër Soros ka publikuar edhe një foto në Instagram me kryeministrin Edi Rama.

Në postimin e tij në Instagram, Soros shkruan se është shumë i lumtur që po kalon kohë me Ramën.

“Fantastike të jem sërish në Shqipëri dhe të kaloj pak kohë me kryeminstrin Edi Rama, njeriun më vizionar dhe të diskutojmë mbi progresin e Shqipërisë drejt integrimit evropian dhe bashkëpunimit rajonal”,- shkruan ai në Instagram.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Bëmë mama të të ngjaj”, njihuni edhe me nënën e modeles Adrola Dushi

Adrola Dushi është një ikonë bukurie. Ish-Miss Shqipëria, është një ndër vajzat...
Read More