Djali i Sinan Hoxhës feston ditëlindjen, këngëtari ka një mesazh të veçantëSinan Hoxha një prej këngëtarëve më të dashur për shqiptarët, kantautor i shumë hiteve të muzikës së lehtë sot feston ditëlindjen e të birit.

Me një foto të ëmbël familjare dhe mes motiveve popullore, këngëtari prek me postimin për të birin.

“E kam të pamundur t’i kërkoj Zotit më shumë se ç’kam sot!

E veçanërisht në këtë ditë, mora bekimin me të ëmbël me ardhjen tënde në jetë, 2 vite më parë biri im…

Gëzuar ditëlindjen! Je arsyeja pse frymoj…”


(Postimi i Sinan Hoxhës për të birin në Instagram)

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Dashuria, karriera…. çfarë parashikon horoskopi për muajin dhjetor

Ky është horoskopi për muajin dhjetor 2018. Njihuni me parashikimin për punën,...
Read More