Dje fejoi djalin, po sot çfarë e ka gëzuar më shumë Berishën?Ish-kryeministri Sali Berisha mori pjese bashke me bashkeshorten e tij Liria, ne ceremonine e fejeses se djalit te tij te vetem Shkelzeni me Arminen. Ceremonia ishte elegante dhe e organizuar deri ne detaj, Por sot Berisha ka pasur nje tjeter feste, te cilen e ka ndare me ndjekesit ne Facebook.

Postimi i plote i Berishes:

Sot dita e te gjitha diteve te mia, 74 vjetori i lindjes!

Falenderim te perzemert dhe mirenjohje te pakufishme Zotit, familjareve te mi dhe ju miq te dashur per udhetimin mahnites qe me keni dhuruar! sb

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Autostrada e vdekjes në Genova, shpallet lista e fajtorëve, ja emrat

Plot 30 zyrtarë kanë qënë në dijeni të kërcënimit që përbënte ura...
Read More