Dorëheqja e Ajazit, Rama drejt Presidencës, takim me Ilir Metën

Kryeministri Edi Rama është nisur drejt Presidencës, ku mësohet se do të takohet me kreun e shtetit Ilir Meta.

Qëllimi i takimit lidhet me dorëheqjen e ‘papritur’ të Drejtorit të SHISH-it, Visho Ajazit, pikërisht në momentin kur në vend ka shpërthyer skandali i përgjimeve që e lidhin ish-ministrin e Ramës, Saimir Tahirin, me trafikun e drogës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, si e përjetojnë fundin e një dashurie 12 shenjat

Ndjenjat janë gjithmonë intriguese dhe misterioze: të gjithë janë interesant kur përfshihen...
Read More