Drake dhe Angelina darkojnë bashkë, fotoja e tyre pushton rrjetin pas këtij detaji qesharakDrake sapo e çoi në një nivel tjetër flirtimin dhe darkat romantike.

6-1

Picture 1 of 3

E gjithë kjo pasi reperi me famë botërore ka publikuar një foto në profilin e tij të Instagarmit ku shihet në një tavolinë dhe në krahun e tij qëndron një karrige bosh. Por pikërisht në këtë vend bosh ai ka etiketuar yllin e kinematorgafisë, Angelina Jolie.

Menjëherë pas kësaj të shumta kanë qenë postimet komike në rrjet duke vënë në dukje humorin e reperit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Le Drian: Franca nuk kërkon as izolimin, as dobësimin e Moskës

Franca nuk kërkon as izolimin dhe as dobësimin e Rusisë në Evropë,...
Read More