Dua Lipa bashkëpunim me DJ Calvin Harris, së shpejti kënga ‘One Kiss’ 

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, ka bërë një bashkëpunim me ish-të dashurin e Rita Orës, DJ Calvin Harris, pak kohë para “Brit Awards” ku fitoi dy çmime.

Bëhet fjalë për këngën “One Kiss”, e cila pritet të publikohet së shpejti.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Calvin nëpërmjet një postimi në ‘Twitter’, ku shfaqet një ‘barcode’, i cili, nëse skanohet, tregon titullin e këngës që DJ Calvin dhe Dua Lipa kanë regjistruar së bashku.

Harris ka qenë në një lidhje me këngëtaren shqiptare Rita Ora shumë vite më parë, ndërkohë që më pas u përfol për lidhjen me Taylor Swift, raport i cili mori fund në 2016.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Mos më shih në fytyrë… Do të vras po ma përmende emrin”

    Prokuroria e Krimeve të Rënda ka mbyllur hetimet për vrasjen...
Read More