Dua Lipa e tëra në Versace, brendi prestigjioz i veshjeve krenar me superyllin shqiptarSuperylli shqiptar, Dua Lipa, gjithnjë shkëlqen në paraqitjet e saj publike.

9-1

Picture 1 of 4

Kjo për shkak të shijes së saj të jashtëzakonshme dhe stilit unik që zotëron

Ky stil është përqafuar edhe nga brendet më të mëdha botërore të veshjeve, dhe nuk përbën ndryshim as për brendin prestigjioz, Versace.

Është pikërisht brendi italian i veshjeve që në rrjetin social Instagram ka bërë dy postime duke shprehur krenarinë me faktin se Dua Lipa bart koleksionet e fundit.

Dua ka preferuar Versacen në klipin e fundit “One Kiss” me Calvin Harris.

Ndërkaq, edhe në paraqitjen e saj televizive në Graham Norton Shoë pikërisht me DJ britanik ajo sërish preferoi Versacen.

Dua Lipa pritet të konfirmohet shumë shpejt si një prej performuesve në ceremoninë hapëse të finales së Ligës së Kampionëve, ngjarjes më të madhe sportive të vitit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dy tërmete njëri pas tjetrit tronditën Fierin dhe Gjirokastrën

Dy tërmete njëri pas tjetrit kanë rënë sot në mesnatë në vendin...
Read More