Dua Lipa, Këngëtarja përshëndet nga Australia 8 milionë ndjekësit e saj!

 

Dua Lipa feston suksesin e radhës.

Ajo ndodhet në Australi në kuadër të një turi muzikor, i cili ka shënuar një tjetër sukses për të.

Por këtë herë Dua Lipa po feston diçka tjetër.

Këngëtarja shqiptare ka arritur plot 8 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila shprehet mjaft e kënaqur dhe falenderon 8 milionë ndjekësit e saj.

Në foton e publikuar ku falenderon fansat Dua shfaqet me pantallona dhe pa bluzë.

Mënyrë interesante e këngëtares për të shprehur dashurinë e saj për fansat!

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ne i vrasim, por shihni se si trajtohen shqiponjat, këto krijesa madhështore

  Shqiponja është simboli i shqiptarëve, megjithatë duket se ne nuk po...
Read More
CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤