Dua Lipa, Këngëtarja përshëndet nga Australia 8 milionë ndjekësit e saj! 

Dua Lipa feston suksesin e radhës.

Ajo ndodhet në Australi në kuadër të një turi muzikor, i cili ka shënuar një tjetër sukses për të.

Por këtë herë Dua Lipa po feston diçka tjetër.

Këngëtarja shqiptare ka arritur plot 8 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila shprehet mjaft e kënaqur dhe falenderon 8 milionë ndjekësit e saj.

Në foton e publikuar ku falenderon fansat Dua shfaqet me pantallona dhe pa bluzë.

Mënyrë interesante e këngëtares për të shprehur dashurinë e saj për fansat!

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Blindohet Shkodra. Protesta për lirimin e 11 kuksianëve para Gjykatës së Apelit,hidhen kapsolla

  Sot Shkodra ka gdhirë e blinduar. Rreth 100 punonjës të FNSH...
Read More