Dua Lipa lë pa fjalë Amerikën me shkëlqimin në performancën tek Jimmy Kimmel

Superylli shqiptar, Dua Lipa, gjithnjë e më shumë po shndërrohet në këngëtaren më të preferuar në botë.

 

1

Picture 1 of 5

Ajo po shtrinë hapat e saj si yll botëror në Amerikë dalë ngadalë në mënyrë muzikore, pa përdorur skandalet.

Së fundmi, ajo performoi në emisionin më të shikuar amerikan, Jimmy Kimmel, ku ka performuar disa hite të saj.

Me një dukje të thjeshtë në një fustan të shkurtër të zi me motive florale, ajo tregon thjeshtësinë dhe bukurinë e saj.

Makijazhi i thjeshtë dhe flokët të punuara po ashtu në thjeshtësi, e bënë atë të duket si një mbretëreshë definuese të thjeshtësisë, teksa Dua edhe një herë pushtoi skenën amerikane.

Dua Lipa së shpejti publikun edhe albumin e saj të ri, i cili pritet të ketë shumë hite të njohura.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të paktën 230 të vdekur në një sulm vetëvrasës në Somali

Së paku 230 persona e humbën jetën, ndërsa mbi 200 janë lënduar...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.