Dua Lipa me stil mahnitës në Singapor

Dua Lipa është duke kaluar në momentet më të mira të jetës.

0-1

Picture 1 of 4

Ajo po prek majat e muzikës duke shënuar suksese të një pas njëshme.

Së fundi këngëtarja shqiptare po qëndron në Singapori të Australisë ku edhe po mbajë koncerte nga turneu i saj botëror.

Dua nga atje ka postuar një imazh në të cilën shihet me shumë stil e veshur me pantallona të zi dhe këmishë të shkurtër me ngjyrë të kaltër me të bardh ndërsa pamjen e kishte plotësuar me aksesor, syze.

Ndryshe, Dua para pak ditësh publikoi edhe vidoklipin e këngës ‘One Kiss’ në bashkëpunim me Calvin Harris.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjobëvënësit, në gjykatë të rinjtë që u prezantuan si kushërinj të Shullazit

Dy persona që prezantoheshin si miq të Emiljano Shullazit, në mënyrë që...
Read More