Dua Lipa me turne edhe në AziKëngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa po vazhdon me sukseset e saj të njëpasnjëshme.

1-1

Picture 1 of 2

Gjatë muajit maj do të mbajë disa koncerte përfshirë në Korenë e Jugut (Seul) dhe në Japoni (Tokio).

Më 6 maj ajo performon në Seul, kurse më 8 maj Dua do të performojë në Tokio para adhuruesve të saj.

Ajo ka qenë edhe pjesë e pas ndejës së Grammyt ku ka qenë pranë yjeve tjera të mëdha botërore.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Helmohen 70 persona, policia arreston pronarin e një restoranti

70 persona dyshohet se janë helmuar pas konsumimit të ushqimit në një...
Read More