Dua Lipa merr urimin e ditëlindjes nga i dashuri… fotoja që ai tregon. tepër pasionante…Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa dje festoi ditëlindjen e 23-të.

Të shumta ishin urimet dhe befasitë që e përcollën këngëtaren gjatë gjithë kësaj dite.

Një nga më të veçantit padyshim se ishte ai i të dashurit të saj, Isaac Carew me të cilin së fundmi u bashkuan sërish. “Urime ditëlindjen për personin e jetës. Të dua ty që po kalon në 23 vite sot, nga nëna e verës tek nëna e shampanjës”, ka shkruar ai.

Theksojmë se Dua edhe në festivalin e mbajtur në Kosovë “Sunny Hill” ishte me të dashurin kurse më pas kaluan ca ditë pushimi në Turqi.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kanadaja kërkon 48 mijë shoferë kamioni, paga vjetore 80 mijë dollarë

    Kanadaja ofron të ardhura prej 80.000 dollarë kanadezë (rreth 51.457...
Read More