Dua Lipa në Azerbajxhan, merr dhuratë diçka tradicionale

Në kuadër të turneut të saj, këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka mbajtur koncert në Azerbajxhan.

1-7

Picture 1 of 2

Dua si çdo herë, ka ndarë disa imazhe si para ashtu edhe pas përfundimit të koncertit.

Në një prej tyre, ajo ka treguar dhuratëm tradicionale që mori nga ky vend, e që ishte një kapele.

Këngëtares i pëlqeu shumë ajo dhe e mori dhe e vuri në kokë duke falënderuar të gjothë edhe për atmosferën në koncert.

Kujtojmë që “One Kiss” titullohet projekti i fundit mga Dua Lipa, këngë kjo në bashkëpunim me Calvin Harris, që po pritet shumë mirë në publik.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fotot e rralla: Mata Hari, agjentja e dyfishtë që trazoi dy vende

Këto foto të pabesueshme tregojnë valltaren e famshme, Mata Hari, e cila...
Read More