Dua Lipa në Grammy after party në New YorkDua Lipa është shfaqur mbrëmë në Grammy After Party në Nju Jork.

6-1

Picture 1 of 4

Ajo shihet me një fustan të bardhë derisa në duar mban një trëndafil po ashtu të bardhë në përkrahje të iniciativës Time’s Up.

Këngëtarja me origjinë shqiptare tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj plot sharmë dhe elegancë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Karakteristikat e nxehta të tri shenjave të zjarrta të horoskopit

Akrepi Zotërues i seksit! Nuk ka dyshim. Nëse ndonjëherë keni pasur lidhje...
Read More