Dua Lipa në Grammy after party në New York

Dua Lipa është shfaqur mbrëmë në Grammy After Party në Nju Jork.

6-1

Picture 1 of 4

Ajo shihet me një fustan të bardhë derisa në duar mban një trëndafil po ashtu të bardhë në përkrahje të iniciativës Time’s Up.

Këngëtarja me origjinë shqiptare tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj plot sharmë dhe elegancë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e shtunë 2 dhjetor 2017

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur...
Read More