Dua Lipa nis përgatitjet, mbërrin në stadiumin ku do luhet finalja e Championsit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, tashmë është konfirmuar si performuese në finalen e Ligës së Kampionëve.

Duke qenë se dita e finales po afron, Dua Lipa ka nisur përgatitjet.

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ disa video, në të cilat shihet në stadium dhe mjaft e entuziasmuar.

Në 26 maj në fushën e ‘NSC Olimpiyskiy Stadium’ në Kiev, do të mbahet finalja mes Real Madridit dhe Liverpool.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Shprehet Deputetja e PD: Edhe FMN kundër PPP-ve të Ramës, përpiqet të mbulojë vjedhjet e tij

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka shkruar në një status në...
Read More