Dua Lipa një artiste e vërtetë!

Këngëtarja Dua Lipa tashmë ka bërë emër në botën e muzikës botërore.

5-1

Picture 1 of 6

Ajo ka arritur ti prek majat e toplistave botërore.

Dua së fundi ka sjellur një set të ri fotografik në të cilën është dukur mjaft kreative dhe shumë më ndryshe së që jemi mësuar ta shohim.

Kujtojmë se Dua Lipa shumë shpejt do të vijë edhe me projekte të reja muzikore.

Shkruar Nga
More from Revista User

U gjet i vrarë dhe hedhur në përrua, zbulohet e shkuara problematike e viktimës

Dashamir Zeneli u gjet sot i vrarë dhe i hedhur në një...
Read More