Dua Lipa përfundon turneun në SHBAdua-lipa

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore Dua Lipa e ka përfunduar turneun e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Koncertin e saj të fundit e ka mbajtur ne San Francisko.

“Në secilën natë kam përjetuar një ëndërr dhe për këtë u jam shumë mirënjohëse për të gjithë dashurinë dhe mbështetjen”, ka shkruar Lipa në profilin e saj në Facebook.

“Unë dhe ekipi im jemi ndjerë si në shtëpinë tonë natë pas nate në këtë vend”.

“Faleminderit edhe një herë, shpresoj të shihemi së shpejti – unë ju dua”, ka përfunduar Lipa.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Britania: Nuk ka të ardhme për Asad në Siri

Bashar Al-Asad nuk ka të ardhme si president i Sirisë, ishte deklarata...
Read More