Dua Lipa përkrah Bruno Mars në turneun e tij botërorKëngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka njoftuar se do të jetë mysafire e veçantë e këngëtarit të famshëm Bruno Mars në turneun e tij botëror që nis vitin e ardhshëm.

 

Dua 1

Picture 1 of 2

Dua do t’i ndihmojë Bruno Marsit në turneun e tij “24K Magic World Tour 2018”, i cili do të fillojë më 27 shkurt në Aucland.

Krijuesja e hitit “Be The One” do të jetë mysafire speciale për turneun që do të mbahet në Zelandën e Re dhe në Australi.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Propozim i ri në Britani, pagë bazë prej 10 mijë paund në dy vite, pa punuar

Britania, me Brexit në qendër të debatit ka filluar të mendojë alternativa...
Read More