Dua Lipa shkëlqeu me performancën e saj në finalen e Champions League 2018, por kapet mat! Kalon natën me yllin e Realit të Madridit!Dua Lipa shkëlqeu me performancën e saj në finalen e Champions League 2018, e cila u mbajt në Kiev.

Ajo u vlerësua shumë pozitivisht dhe arriti të argëtonte mbi 70 mijë tifozë në stadium.

Mirëpo duket se jo gjithçka ka përfunduar me aq për këngëtaren shqiptare, pasi CNN turk ka shkruar se 22 vjeçarja pas përfundimit të ndeshjes e kaloi natën me yllin e Realit të Madridit, Marco Asensio.

Thuhet se pas përfundimit të ndeshjes ata kanë qëndruar gjatë gjithë natës së bashku në një hotel, shkruan Icon.

Kujtojmë se spanjolli Marko Asensi, gjatë kësaj nate fitoi edhe titullin e Ligës së kampionëve pas triumfimit me rezultatin 3-1 ndaj Liverpool-it.

351636351633 (1)351634351635 (1)
<
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Debati me Berishën’, Hoxha: Familjen e largova, nëna përfundoi në spital

    Gazetari Artan Hoxha i është kthyer momentit të debatit që...
Read More