Dua Lipa, tjetër foto në krah të të dashurit

Dua Lipa është shfaqur edhe një herë shumë e lumtur dhe e dashuruar. Ajo ka gjetur kohë në mesin e turneut dhe shumë angazhimeve muzikore që të jetë bashkë me të dashurin e saj, Paul Klein.

Dua Lipa 1

Picture 1 of 2

Bukuroshja nga Prishtina ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet në krah të partnerit të saj. “Hëna dhe yjet”, ka shkruar Dua në postimin e saj ku shihet në krah të të dashurit.

Duket se Duas i ka munguar shumë i dashuri i saj pas angazhimeve të fundit dhe turneut botëror në Amerikë, Evropë e Amerikën Latine. Dua ka pasur një prej viteve më të suksesshme në karrierë me turne dhe këngë të reja.

Hiti i saj, “New Rules”, ka arritur shifrën e mbi 600 milionë klikimeve, duke shkuar drejt një miliard klikimeve brenda një viti. Ndryshe, “New Rules” ka arritur të jetë kënga e parë në karrierë të Duas që ka arritur të jetë në top 20 të Billboard Hot 100.

Shkruar Nga
More from Revista User

Basha ulet këmbëkryq me protestuesit në Rrethrrotullimin e Doganës

Lulzim Basha ka preferuar të angazhohet personalisht me bllokimin e trafikut. Kështu,...
Read More