“Dukesh e mrekullueshme”: Princ Harry mezi i mban lotët

Meghan Markle dukej e mrekullueshme me fustanin e saj të thjeshtë, por të bukur, teksa mbërriti pranë altarit.

Princ Harry i Anglisë i kapi asaj dorën dhe i tha: “Dukesh e mrekullueshme”.

Harry ishte nervoz në fillim, por më pas u qetësua.

Megjithatë nuk i mbante dot lotët teksa Meghan u afrua.

Ajo nuk u shoqërua në altar nga babai i saj, por nga babai i princit, Charles.

“Faleminderit ba’,” i tha Harry sapo i ati e solli Meghan në altar.

Fustani i nuses është përgatitur nga stilistja Clare Kelle

Shkruar Nga
More from Redaksia

Deklarata e Borisov, Berisha tregon çfarë do ndodhë me negociatat: Edvini bën dudumin

Ish-kryeministri Sali Berisha komenton deklaratat e bëra dje nga kryeministri bullgar Borisov...
Read More