Durrës, aksident me pasojë vdekjen tek mbikalimi i Shkozetit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes në Durrës. Një Aksident i rëndë me pasojë vdekjen në afërsi të mbikalmit të Shkozetit. Viktima rreth 50 vjeç, akoma i paidentifikuar.

Ndërkohë, mësohet se makina që ka përplasur kalimtarin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Në informacionin paraprak të policisë thuhet se: Rreth orës 12 e 30 pas mesnate, policia ka gjetur në rrugë një viktimë. Dyshohet që pasi është aksidentuar nga një automjet, shoferi është larguar nga vendngjarja. Viktimës nuk i janë gjetur dokumente në xhep dhe mbetet i paidentifikuar. Trupi është dërguar në morg.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas, arrestohet 40-vjeçari

Një 40-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë...
Read More