Durrës, aksident me pasojë vdekjen tek mbikalimi i Shkozetit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes në Durrës. Një Aksident i rëndë me pasojë vdekjen në afërsi të mbikalmit të Shkozetit. Viktima rreth 50 vjeç, akoma i paidentifikuar.

Ndërkohë, mësohet se makina që ka përplasur kalimtarin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Në informacionin paraprak të policisë thuhet se: Rreth orës 12 e 30 pas mesnate, policia ka gjetur në rrugë një viktimë. Dyshohet që pasi është aksidentuar nga një automjet, shoferi është larguar nga vendngjarja. Viktimës nuk i janë gjetur dokumente në xhep dhe mbetet i paidentifikuar. Trupi është dërguar në morg.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kina zotohet se do të veprojë, nëse SHBA dëmton lidhjet tregare

Kina do të marrë masa për të mbrojtur interesat e saj, në...
Read More