Durrës/ I riu gjendet i varur pranë banesës

skene-krimi1

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në një familje nga qyteti i Durrësit. Një i ri shtë gjendur i varur pranë banesës së tij, mëngjesin e djeshëm.

Siç bëjnë e dije burime zyrtare nga policia, rreth orës 08:40, 26-vjeçari T.M. është gjetur është gjetur i varur me litar në një ambient që shërbente si magazinë, pranë banesës së tij, në lagjen nr.15 të qytetit bregdetar.

Mësohet se familjarët kanë mbetur të shokuar nga akti i rëndë i të riut, i cili nga hetimet paraprake dyshohet se është vetëvrarë.

Madje ata kanë deklaruar se ishin mirë nga gjendja ekonomike dhe se djali nuk kishte shfaqur as shenja mërzie apo depresioni.

Shkruar Nga
More from Revista User

Besimtarët bektashinj kremtojnë ditën e Sulltan Novruzit, ja çfarë personifikon kjo festë

Mëngjesi i sotëm solli një atmosferë ndryshe në rrugët e kryeqytetit. Urimi,...
Read More