Durrës, pranga 39-vjeçarit, kërkohej në Itali për falsifikim dokumentesh

Arrestohet një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar.

39-vjeçari D. Xh akuzohet për veprat ‘falsifikim i dokumentave’ dhe ‘vjedhje’

Gjykata e Apelit në Bologna e ka dënuar me 10 vite burg 39-vjeçarin D. Xh.

Shkruar Nga
More from Revista User

I gjithë Pallati i Kongreseve në këmbë për Vaçe Zelën

Mbrëmë u mbajt edhe nata finale e edicionit të 55-të të Festivalit...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.