Durrës, pranga 39-vjeçarit, kërkohej në Itali për falsifikim dokumentesh

Arrestohet një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar.

39-vjeçari D. Xh akuzohet për veprat ‘falsifikim i dokumentave’ dhe ‘vjedhje’

Gjykata e Apelit në Bologna e ka dënuar me 10 vite burg 39-vjeçarin D. Xh.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veliaj: “Qemal Stafa”,modeli që duhet ndjekur.

Viti i ri shkollor i ka gjetur nxënësit e gjimnazit “Qemal Stafa”...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.