Durrësi sot do të ketë ndërprerje të ujit të pijshëm, shkak punimet e OSHEEuji-i-pijshem

Qyteti bregdetar sot do të jetë pa ujë të pijshëm nga ora 08:00 deri në orën 16:00 për të stakimit të energjisë elektrike në stacionin e pompimit në Fushë Kuqe.

OSHEE do të kryejë punime gjatë ditës së sotme në këtë linjë për remont.

“Ujësjellës Kanalizime Durrës njofton qytetaret se sot në dt 25.1.2017 do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë nga ora 08.00 deri në orën 16.00.

Shkak i ndërprerjes së furnizimit me ujë është stakimi i energjisë elektrike në stacionin e pompimit nga ana e OSHEE në Fushë Kuqe” thuhet në njoftimin e institucionit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Arilena flet për raportin me Florin dhe “zëvendësimin” e Elvana Gjatës

Është përfolur shumë se Arilena Ara ka patur një lidhje dashurie me...
Read More