Dy aksidente të rënda në Tiranë dhe në Durrësaksident-autostrada-tirane-durres1490557377

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës. Një automjet ka përplasur për vdekje një qytetar që po tentonte të kalonte në anë tjetër të rrugës. Makina u largua nga vendngjarja, ndërkohë që policia do të marrë kamerat e sigurisë së bizneseve për të identifikuar mjetin.

Një tjetër aksident ka ndodhur në afërsi të kthesës pranë varrezave të Sharrës në Tiranë. Mësohet se drejtuesi i motorit ka qenë kundravajtje në momentin kur është përplasur me një automjet tip “Ford”. Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Arilena “fenomeni i vitit” në Paris për të rrëmbyer çmimin prestigjioz

Nuk është një udhëtim romantik në qytetin e dashurisë (edhe pse dita...
Read More