Dy deputetë, aferë me gazetaren bionde: U shkatërrohet martesagazetarjaMartesa e dy deputetëve skoceze po shkon drejt fundit pasi u zbulua se ata kishin një aferë seksuale me të njëjtën gazetare.

Serena Cowdy, 36 vjeç, reportere e parlamentit britanik, është në qendër të një trekëndëshi dashurie me deputetët e Partisë Nacionaliste Skoceze, Stewart Hosie, 53 vjeç dhe Angus MacNeil, 45 vjeç.

Hosie është nënkryetar i partisë.

Ai tha stë dielën se po ndahet nga e shoqja, Shona Robison, 45 vjeç, po ashtu anëtare e partisë.

Si gazetare, Cowdy ka qenë gjithmonë e interesuar për thashethemet politike, intrigat dhe përplasjet.

Tashmë ajo ndodhet vetë në mes të një diçkaje të tillë.

Stewart HosieAngus MacNeil

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Vdesin dy të arrestuar: Familjarët akuzojnë policinë

Viktima e parë, Fadil Hoxha 54 vjeç, ndërroi jetë në QSUT, pak...
Read More