Dy këngë të Bebe Rexhës në Top 10 të iTunes

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha po vazhdon të korrë suksese me këngët e saj.

Bebe 1

Picture 1 of 2

Përmes një postimi në Facebook ajo ka bërë të ditur se është në Top 10 në iTunes me dy këngë të saj.

“Meant to Be” në bashkëpunim me Florida Georgia Line mban vendin e pestë, përderisa me këngën më të re “Home”, në bashkëpunim me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors, mban të nëntin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpella më e thellë nënujore në botë, pamje mahnitëse!

Një humnerë e thellë 404 metra, e zbuluar në Republikën Ceke, i...
Read More