Dy këngë të Bebe Rexhës në Top 10 të iTunes

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha po vazhdon të korrë suksese me këngët e saj.

Bebe 1

Picture 1 of 2

Përmes një postimi në Facebook ajo ka bërë të ditur se është në Top 10 në iTunes me dy këngë të saj.

“Meant to Be” në bashkëpunim me Florida Georgia Line mban vendin e pestë, përderisa me këngën më të re “Home”, në bashkëpunim me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors, mban të nëntin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bomba vret dy persona në Somali

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dje, pas shpërthimit të një...
Read More