Dy shqiptarë qëllohen me armë në AthinëDy shqiptarë janë qëlluar me armë mbrëmjen e së martës (19 shtator) në lagjen Kalithea të Athinës.

Mediat greke shkruajnë se dy të plagosurit janë shqiptarë të moshës 17 dhe 27 vjeç të cilët janë dërguar në spital.

17 vjeçari është plagosur në këmbë dhe në bark ndërsa 27 vjeçari në dorë, shkruan sot ekathimerini.gr

Policia ka mbledhur në vendngjarje 6 gëzhoja. Nisin hetimet për të zbardhur motivet dhe autorët

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Hoqi pengesat e hekurit dhe betonit, ja me çfarë i mbush tani Bashkia e Tiranës rrugicat dhe lagjet…

Banorët e kryeqytetit kanë mundësi për t’u çlodhur jo vetëm në parqet...
Read More