Dy tërmete njëri pas tjetrit tronditën Fierin dhe Gjirokastrëntermet-620x330

Dy tërmete njëri pas tjetrit kanë rënë sot në mesnatë në vendin tonë me magnitudë 2.1 dhe 2.6 ballë.

I pari ka rënë në Marinzë të Fierit në orën 00:52 min në thellësinë 2 km në veri të Marinzës.

Tërmeti i dytë 2.6 ballë ka rënë në Gjirokastër 2 minuta më vonë, 9 km në perëndim të saj, në thellësinë 7 km.

auto_screenshot_11482132195

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bella Hadid mahnitëse në “Channel”

Është ndër modelet më të njohura në botë. [ngg_images source="galleries" container_ids="1381" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser"...
Read More