Dy vjetori i dashurisë… Klea dhe Elgiti festojnë sëbashku…Tashmë është bërë publike prej kohësh, Klea Huta dhe Elgit Doda bënë publike lidhjen e tyre, duke u bërë kryefjala e mediave rozë dhe çifti më i përfolur i momentit.

Sot ata festojnë dy vjetorin e dashurisë së tyre.

Ishte Elgiti ai që publikoi një foto në rrjetin social të tij Instagram, ku shfaqet pranë Kleas teksa e përqafon nga pas.

Krahas fotos ai ka postuar 2 duke lënë të kuptohet se kanë 2 vite bashkë.

Image

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kush ishte Devi Kasmi, dyshimet për një vrasje të bujshme dhe për atentatin ndaj Konjarit

  Një ditë pas atentatit në Tiranë me vrasjen e 41-vjeçarit Devi...
Read More