Dyshohej për spiune ruse e ‘nivelit të lartë’, por vajza ishte vetëm një…Ish-modelja e ‘Playboy’, Victoria Bonya, ka qenë së fundmi e përfolur në mediat rozë për shkak të lidhjes së saj me mesfushorin e Manchester United, Marouane Fellaini.

3-1

Picture 1 of 16

Por në një intervistë për “The Sun”, bukuroshja e cila është tashmë një gazetare e konfirmuar, ka rrëfyer një incident që i ka ndodhur në një aeroport në SHBA.

38-vjeçarja ruse ka treguar se ishte ndaluar nga policia amerikane, pasi gjatë kontrollit asaj i ishte gjetur kartëvizita e një kompanie që prodhonte kamera të fshehta.

Dyshimet e policisë kanë qenë nëse modelja bionde ka qenë ose jo spiune e FSB-së (agjente e shtetit rus) dhe kanë nisur kontrollin.

Pas hetimeve të mëtejshme, Victoria ka treguar se policët e aeroportit e kanë lënë të lirë pasi mësuan se kush ishte.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kum Jong-un refuzon takimin me zyrtarin e OKB-së

Diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong-un ka refuzuar të takohet me...
Read More