E bija e Michael Jackson vazhdon të jetë rrebele

Vajza e Michael Jackson, Paris, javën e kaluar ndodhej për vizitë në kryeqytetin e Francës, me të njëjtin emër.

Paris 1

Picture 1 of 3

19 vjeçarja u pa duke bërë sjellje mjaft të çuditshme, teska u ul në trotuar dhe u ngjit nëpër shtyllat e dritave në rrugë.

Në disa momente, ajo e shfrytëzoi edhe rastin për ta ndezur një cigare, e pastaj edhe për të bërë selfie.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ura e Hoshtevës drejt shembjes, lidh dy anët e Zagorisë

Ura 200-vjeçare e fshatit Hoshtevë në Zagorie është duke jetuar ditë kritike....
Read More