E dhimbshme! Stresi në 7 mujorin e vdekjes së ‘vëllait’ ia puth varrin atij

Humbjet e më të dashurve tanë gjithnjë janë të dhimbshme. E muaj më parë edhe reperi shqiptar i njohur si Stresi humbi djalin e axhës së tij, të cilin e kishe si vëlla Ndërsa ai sot në 7 mujorin e vdekjes së tij ka shkuar tek varri i tij.

Stresi 1

Picture 1 of 2

Stresi ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një fotografi ku shihet me një buqetë me lule, ndërsa puth varrin e Gojartit. “Sot 7 muaj pa ty gjaku im”, ka shkruar ai përbri kësaj fotografie.

Shkruar Nga
More from Revista User

Modelja australiane që po çmend ndjekësit në rrjetet sociale

Ajo vjen nga Australia dhe është pa diskutim një nga modelet më...
Read More