E dhimbshme! Stresi në 7 mujorin e vdekjes së ‘vëllait’ ia puth varrin atijHumbjet e më të dashurve tanë gjithnjë janë të dhimbshme. E muaj më parë edhe reperi shqiptar i njohur si Stresi humbi djalin e axhës së tij, të cilin e kishe si vëlla Ndërsa ai sot në 7 mujorin e vdekjes së tij ka shkuar tek varri i tij.

Stresi 1

Picture 1 of 2

Stresi ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një fotografi ku shihet me një buqetë me lule, ndërsa puth varrin e Gojartit. “Sot 7 muaj pa ty gjaku im”, ka shkruar ai përbri kësaj fotografie.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rezarta Shkurta tërheq vëmendjen me këto foto…

Prej kohësh ajo i mungon skenës sonë. Përkushtimi ndaj biznesit dhe vajzës...
Read More