E frikshme! Ja si shkatërrohet autostrada

Përmbytjet në vend janë fatale. Prej disa orësh kalimi në autostradën Fushë Krujë-Milot është bërë e paqarkullueshme. Në vendin e quajtur Derven, rruga ka pësuar dëme dhe makinat janë bllokuar. Disa prej tyre devijuan nga rruga e vjetër, por edhe andej me probleme. Vargu i makinave është i gjatë, ndërsa aty ka shkuar policia për zhbllokimin e situatës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kombinati, Kodër Sharra me kufizime të pjeshme uji gjatë orëve të drekës

Ujësjellësi i Tiranës, njofton se për arsye të një defekti teknik në...
Read More