E hijshme, me fizik perfekt… Kate Middleton shkëlqeu në dasmën e kunatitTë paktën një muaj nga lindja e fëmijës së saj të tretë, Kate Middleton është shfaqur në formë të shkëlqyer gjatë ceremonisë së martesës së Harry dhe Meghan.

Dukesha e Cambridge, është shfaqur me një pallto ngjyrë pana dhe një kapele shumë elegante në kokë.

Ajo shoqëroi shoqëruesit e nuses në hyrje të kishës së St George dhe ka mbajtur për dorë vajzën e saj deri në fund të ceremonisë.

E vogla Charlotte, 3 vjeç, ka bërë për vete gjithë turmën me buzëqeshjen e saj, ndërsa i vogli George fshihej pas baba William.

I vetmi që ka munguar në këtë ceremoni ka qenë i vogli Louis, që ka lindur në 23 prill.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Stormy Daniels mund Melania Trump, pornostari do të jetë në kopertinën e ‘Vogue’ të tetorit

Stormy Daniels mund Melania Trump duke zënë faqet e Vogue me fotot...
Read More