‘E humba kur isha 11-muajshe’, Luana Vjollca flet për herë të parë për babain

Luana Vjollca ka dhënë sot një intervistë për revistën e huaj “ONN” ku për herë të parë ka folur gjatë e gjerë për karrierën, për jetën private dhe ndarjen nga jeta të babait të saj.

E pyetur sesi nisi karriera e saj dhe si u bë kaq e famshme sa është sot, Luana është shprehur se i është dashur që të punojë që e vogël.

Moderatorja dhe këngëtarja tregon se e ka humbur babain kur ishte 11 muajshe dhe në moshën 14 vjeçare ka nisur punë si imazh i një kompanie mode.

“Unë e humba babain kur isha 11 muajshe dhe mamaja na rriti e vetme mua dhe 3 motrat.

Fillova punë kur isha 14 vjeç si imazh i një kompanie mode.

Isha shumë krenare që mund të siguroja diçka për familjen që në moshë të vogël”, është shprehur Luana.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Hedh në plehra 3500 harta të ‘Serbisë së Madhe me Kosovën’. Zvicra kërkon falje dhe paguan dëmin

Hartat e murit në klasa e bënin Kosovën një provincë serbe. Ato u...
Read More