E konsiderojne si “atletja më e bukur në botë”

E re, e fortë, e talentuar dhe shumë tërheqëse. Kjo është Alica Schmidt, atletja gjermane, e cila është cilësuar si atletja më e bukur në botë, nga revista australiane ‘Busted Coverage’.

Alica Schmidt 1

Picture 1 of 19

18-vjeçarja është atlete e garave 200, 400 dhe 800 metra, ndërsa pritet të tërheqë vëmendjen në Lojërat Olimpike që do të mbahen në Tokio, në 2020-ën.

Alica ka shumë fansa edhe në profilin e saj në “Instagram”, ku shpërndan në mënyrë të vazhdueshme pozat e saj më të mira.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përgjigjet korrekte që prindi duhet t’ia thotë fëmijës kur ai bënë pyetje

Ndonjëherë fëmijët bëjnë pyetje të cilat ju lënë pa një përgjigje, por...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.