E mahnitshme në të kuqe, Bella shkëlqen në KanëNë Kanë po mbahet Festivali i 70-të i Kanës, që ka mbledhur yjet më të mëdhenj të botës.

Në mesin e tyre ka qenë edhe modelja Bella Hadid e cila në paraqitjen e parë të saj zbuloi më shumë sesa duhej në tapetin e kuq.

Bella 1

Picture 1 of 18

Por në paraqitjen e mbrëmshme ajo mahniti me pamjen e saj me një fustan të kuq.

Supermodelja 20 vjeçarja shkëlqeu derisa tregoi linjat perfekte trupore, me fustanin që zbulonte shpinën e saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vila luksoze ku Ermali dhe Ami do të jetojnë së shpejti

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska së shpejti do të zhvendosen të jetojnë...
Read More