E mbani mend Rozën “e vjetër” që shfaqet në fund të Titanik-ut? Ja sa mahnitëse ishte në rini

Titanic është një prej filmave më popullor dhe të ndjekur të të gjitha kohërave. Filmi, me regji të James Cameron, trajtonte romancën mes Jack dhe Rose brenda anijes madhështore.

Titanic 1

Picture 1 of 5

Jack ishte një djalosh i varfër dhe Rose një vajzë e pasur dhe, gjatë udhëtimit në det, ndërtohet historia e tyre e dashurisë.

Këto janë detaje që mund të na kujtohen në mënyrë të përkryer, por…

Mos harroni që e gjithë ngjarja rrëfehet nga një zonjë 84-vjeçare, e cila del në fund të filmit dhe përfaqëson Rose. Pra është Rose e vërtetë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këtë javë shpëtojmë nga i nxehti përvëlues. Ja kur mund të bjerë shi

TIRANE- I nxehti afrikan dhe temperaturat përvëluese deri në 40ºC duket se...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.