E mërzitur nga ndarja me të dashurin? Ja çfarë shkruan Big Mama

Gjërat në jetën private të Big Mamës nuk duket se janë duke ecur edhe aq mirë. Këngëtarja vetëm pak javë më parë deklaroi se ishte ndarë nga i dashuri, me të cilin kishin planifikaur edhe të martoheshin.

6-7

Picture 1 of 2

E nëse mendoni se Bigu është e mërzituar, e keni gabim. Bukuroshja duket se e ka tejkaluar këtë situatë dhe ndihet e lumtur. Një gjë të tillë e bënë të dituar edhe ajo vet nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale.

Një postm në llogarinë e saj në instagram, Big Mama, ka postuar një foto të saj ku shihet e veshur me ngjyrë të verdhë dhe plot stil. Duke përdorur domethënien e kësa ngjyre, këngëtarja ka dhënë edhe një mesazh duke lënë të kuptohet se ndihet e gëzuar dhe e gatshme për të përqafuar gjërat e reja që i vijnë në jetë.

“E verdha- Nëse ju pëlqen e verdha, atëherë do të thotë se jeni të gëzuar, e doni jetën dhe ndiheni mirë me veten tuaj; kjo ngjyrë është e lidhur me sensin e identitetit me kapacitetet vetjake për të patur raporte me të tjerët. E verdha tregon personalitet të fortë dhe të drejtë, por edhe dëshirën për të ndryshuar dhe për të përqafuar të rejat. Përfaqëson dritën e diellit, arin dhe rritjen. Stimulon vëmendjen, rrit përqendrimin dhe energjinë muskulare”,shkruan ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dush në mëngjes apo në mbrëmje?

Është një enigmë që ka “torturuar” filozofët për shekuj me radhë, të...
Read More