E njihni dot këngëtaren 14-vjeçe që këndonte në “Kënga Magjike 1”? 

Era shihet me flokë të shkurtër brunë dhe e veshur me një fustan të bardhë, teksa performon e vetme në skenën e festivalit si një këngëtare profesioniste.

Po sa ka ndryshuar Era Rusi që atëherë? Shikojini transformimet e saj të herëpashershme. E vetmja gjë që nuk ka ndryshuar është performanca e saj në skenë. Mbetet gjithmonë e mrekullueshme!

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Far West’ në Tiranë, policia zbardh ngjarjen, ja detajet e para

  Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Shefqet Musaraj”. Arrestohet...
Read More