E njihni dot këngëtaren 14-vjeçe që këndonte në “Kënga Magjike 1”?

 

Era shihet me flokë të shkurtër brunë dhe e veshur me një fustan të bardhë, teksa performon e vetme në skenën e festivalit si një këngëtare profesioniste.

Po sa ka ndryshuar Era Rusi që atëherë? Shikojini transformimet e saj të herëpashershme. E vetmja gjë që nuk ka ndryshuar është performanca e saj në skenë. Mbetet gjithmonë e mrekullueshme!

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ish-Presidenti Bush uron Kosovën: Krenar që njoha Pavarësinë!

  Urimeve për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës i është bashkuar...
Read More
CLOSE
CLOSE